Çözüm Ortaklarımız


Kurşun geçirmez balistik panel üretimi, yatçılık ve hava araçları için özel tasarımlar ve ekipman üretimi, enerji sektörü, makina ve mekatronik sistemler için özel parça tasarım ve uygulamaları konularında da küresel taleplere cevap verebilmek adına ürün ve hizmet yelpazesini geliştirmekte olan TeamART Carbon, 5 Enerji ile birlikte portföyüne ilk yerli Türbin Kanat (Pal) imalatını da eklemiş bulunmakta.


Kordsa Global lastik, kompozit ve inşaat pazarlarına güçlendirme işlevli ürünleriyle hizmet veren lider kuruluştur. Ticari liderliğini teknoloji liderliği de güçlendiren İstanbul-Türkiye merkezli firma 5 kıtaya dağılmış, 8 ülkede yer alan, 10 işletmesinde yaklaşık 4000 kişilik istihdama sahiptir. Kordsa Global 2013 yılında 1.5 milyar TL satış rakamına ulaşmıştır.


Bdk Grup 1995 yılından beri, Enerjinin daha verimli kullanılması, karbon emisyon oranlarının düşürülmesi, atık imhada ekolojik katkı amacı ile; verim, çevre korumak ve enerji tasarrufunda ürün, hizmet, dağıtım ve montaj ile ilgili, avrupanın önde gelen şirketleriyle birlikte çalışmaktadır. Müşterilerinin Enerji tüketimi ve Enerji maliyetlerinin önemli ölçüde azalmasını sağlamayı hedeflemektedir. Distribütörlüklerimiz, Enerji Tasarrufunda müşteriye kısa sürede kar getirici tasarrufa götürmek için ileri teknoloji ürünleri olan Enerji-Yakıt-Bakım Tasarruf Bilgisayarı EUPROMATIC HP M’ i, bulaşıcı tıbbi atığı dakikalar içerisinde yerinde bertaraf eden STERISHRED® 250 ve Analiz Cihazları ile çevreci çözümler sunmaktadır.Türkiye'de sektöründe öncü olarak PV (Photovoltaik) eğitimi veren Çataklı Enerji, proje hesaplamadan kuruluma kadar uygulamalı olarak sunduğu ders programının sonunda, öğrencilerine Alman DGS sertifikası vermekte. Lisanslı olarak Valentin Software satışı da yapan Çataklı Enerji, ders programında PVSOL eğitimi de verilmekte.250kW ve üzeri Rüzgar Türbini çalışmalarında çözüm ortağımız olan AYETEK, Alman Wind Technik Nord'un lisans desteğiyle montajdan bakıma kadar her türlü teknik hizmeti vermektedir.China Sun Energy olarak Türkiye'de, Tuzla Serbest Bölge'de fabrika kurarak yerli Solar Panel üretimi yapan CSUN, yerli üretime destek amaçlı olarak, solar panel uygulamalarında ilk tercihimizdir.