Hakkımızda

5enerji, uzun süren sektörel AR-GE çalışmalarının sonucunda, hükümetin desteğiyle gerçekleştirilen yeni  yasal düzenlemelerin ve mevzuatların çağa uydurulmasının akabinde 2014 yılında kurulmuştur.

Adından da anlaşılacağı gibi 5enerji; ülkemizde, yenilenebilen enerji kaynaklarını kullanarak, enerji üretimine katkı sağlayacak çözümler üretmektedir. Ülkemizdeki her konutun, küçük – orta – büyük işletmenin, seraların, benzinhanelerin, her türlü hayvansal işletmenin, soğuk hava depolarının, kömür işletmelerinin, köylerin, kentlerin, belediyelerin, kooperatiflerin ve her türlü ticari kuruluşun ihtiyacı olan elektiriğin, imkanlar doğrultusunda, (Rüzgar – Güneş – Biyogaz – Biyokütle – Jeotermal) ekonomik ve kaliteli bir şekilde bedava üretilmesine olanak sağlar.

Maksimum Güç Hedefli Çevre Dostu Enerji Çözümleri

5enerji olarak prensiplerimiz kısaca başlıklar olarak şöyledir;

1. Enerji sektöründe, teknolojik gelişimlere ve değişimlere uygun ürün gruplarının geliştirilmesini sağlamak.

2. Ürün gruplarını oluştururken, insana ve çevreye duyarlı davranarak, doğal enerji kaynaklarının korunmasına katkıda bulunmak.

3. Mevcut, ürün ve hizmetlerimizde, kalite ve güvenilirlik ilkelerinden ödün vermeden yol almak.

4. Tüm çözüm ortaklarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleyen, sektörde öncü bir firma olmak.

Yeni Bir Dünya – Yenilenebilir Enerji

Türkiye’nin coğrafi konumu, çeşitli enerji sorunlarıyla birlikte, çözümlerdeki çeşitliliği de beraberinde getirmektedir. 5enerji olarak, sektördeki firmalardan en büyük farkımız, tüm alternatifleriyle birlikte, enerji çözümlerine hakim olmamızdır. 5enerji olarak, bütün projelerimizde, konusunda uzmanlaşmış teknik personelimizle hizmet vermekteyiz.

Enerji sektörü hali hazırda kalifiye eleman bulunmamasından ötürü, sürekli yurtdışından personel alımı yapma yoluna giderken, biz, 5enerji olarak, personelimizi kendimiz yetiştirip, gerek yurt içi ve yurt dışı eğitimlerle, gerek seminerlerle, sürekli olarak inovasyon odaklı bir yol izleriz.

Proje bazlı hizmetlerimizde olduğu kadar, teknik servis bazında da servis garantisini ve de müşteri memnuniyetini ön planda tutan 5enerji, aynı zamanda, tamamı yerli üretim olan rüzgar türbinleriyle, ISO, TSE  ve CE belgesi almış ilk Türk firmasıdır. Türkiye’de, her yeni gelişen sektörde olduğu gibi, enerji sektöründe de, önümüzdeki yıllarda kaybolup gidecek markalar olacaktır. 5enerji, size sabit garanti ve güvence imkanı sunar.

– Elektrik Faturanızla Barışın

– İhtiyacınız kadar enerji üretin

– İhtiyacınızdan fazlasını satın

– Şebekeden bağımsız olun

Belgelerimiz